Акція! Свіже повітря

Автоцентр «Субару Дніпро» піклуючись про Ваше здоров'я та комфорт, напередодні літнього сезону пропонує провести планове обслуговування кліматичної системи. Спеціально для Вас ми розробили спеціальну пропозицію. Одразу потрійна перевага на перезаправку кондиціонера, антибактеріальну обробку та на заміну Оригінального повітряного фільтру салону.

Обсуговування кліматичної системи.

Саме час підготувати кондиціонер до високих навантажень, а себе до приємних і спокійних подорожей. Пропонуємо заправку БУДЬ-ЯКИХ  кліматичних систем, включно з американського ринку. Так, лише за 500 грн.* ми перевіримо шляхом  вакуумування та заправимо Ваш кондиціонер спеціальними кліматичними газами УСІХ груп. Своєчасне обслуговування кліматичних систем подарує Вам гарантовану прохолоду в спекотні дні, забезпечить його справну роботу та позбавить Вас від неприємних сюрпризів у дорозі.

Антибактеріальна обробка

Дбаєте про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких? Тоді саме для Вас ми пропонуємо провести

сучасне ультразвукове антибактеріальне очищення системи кондиціонування автомобіля на особливих умовах. Так, Ви сплачуєте лише за індивідуальний антибактеріальний засіб WYNN'S  – 500 грн., а роботи для Вас ми проведемо БЕЗКОШТОВНО**.

Увага! Сконденсована на стінках випарника волога є джерелом розвитку бактерій і грибків, що є причиною появи запаху цвілі, який часто виявляється при включенні кондиціонера. Крім того забруднені бактеріями випарники є причиною різного виду простудних захворювань та нападів алергії. Ми рекомендуємо проводити антибактеріальну обробку, щороку перед початком літнього сезону!

Пройдіть комплекс робіт по фіксованій ціні і отримаєте додаткову вигоду 20% на роботи та 15% від роздрібної ціни на Оригінальні фільтри салону  SUBARU.

Запис на сервісне обслуговування по тел. (056) 376-20-30

«Субару Дніпро» офіційний дилер SUBARU

м. Дніпро, вул. Аеропортівска, 17а

*Акція діє з 01.06.2021 по 31.07.2021 року для фізичних осіб, власників автомобілів SUBARU.

Акційна ціна не включає вартість холодогенту, необхідного для можливої дозаправки

кліматичної системи. **Мається на увазі надання робіт за 1 грн.